Nové ABB-ComfortPanely pro ovládání KNX instalací

Od v Novinky dne 7.10.2013

small_ABB_Comfortpanel_a_tabletNabídka ABB s.r.o. byla rozšířena o nové verze ABB-ComfortPanelu systému inteligentní elektroinstalace ABB i-bus® KNX ve velikosti 9“ a 12,1“. Jejich hlavní předností je ovládání budovy pomocí aplikace ABB-ComfortTouch App, která je jedinečná v rámci funkčnosti, ovládání a individuality. Velkokapacitní displej v celoskleněném provedení výrazně přitahuje pozornost svým moderním vzhledem.

Přehled předností nových ABB-ComfortPanelů:

  • Nový operační systím a pohodlná ovladatelnost
  • Možnost instalace do instalačních krabic předchozí generace i menších Smart/control panelů pro snadnou výměnu
  • Provedení ve dvou velikostech s 9“ a 12.1“ displejem.
  • Dvě designové varianty se vzhledovým rámečkem z bílého a černého skla doplněné o elegantní lištu z ušlechtilého materiálu.
  • Nový velkokapacitní displej v celoskleněném provedení, který se lehce udržuje v čistém stavu
  • Displej připomínající svým vzhledem moderní tablety
  • Možnost ovládání pomocí přístrojů s operačními systémy Android a iOS aplikací ABB-ComfortTouch App. Tablet nebo telefon se tak stává mobilním řídícím střediskem. V případě propojení mobilního přístroje s ABB-ComfortPanelem, jsou pak ovládací funkce dostupné jak z domova, tak přes internet. Aplikace nabízí uživateli široké možnosti nastavení a individuální přizpůsobení ovládání.
  • Integrovaná kamera a snímač přiblížení pro automatickou aktivaci panelu.

Možnosti nových ABB-ComfortPanelů jsou ale ještě mnohem širší. Zůstává základní funkce, a to rozhraní k vaší domácnosti, multimédiím nebo třeba internetovým aplikacím. Můžete s nimi spínat a stmívat osvětlení, ovládat žaluzie, rolety, spouštět scény nebo časové programy, monitorovat spotřebu energií i řídit vytápění. Umí zaznamenat mluvené nebo psané vzkazy a spolupracovat se systémem zabezpečení – simulovat přítomnost, včetně předávání výstražných hlášení. Lze je využít i jako domácí videotelefon pro systém ABB-Welcome.

Komentáře jsou uzavřeny.